Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet — 500ml

As of 4 Oct 2026, Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet 500ml is cheapest at New World at $14.29 ($2.86/100 ml) in New Zealand.

Prices updated 4 Oct 2026

Lowest recorded price: $13.49 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $14.29 — currently $14.29 at New World. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.

Price History

Price over time
Lowest
$13.49
Average
$13.49
Highest
$13.49
Lowest ever
$13.49 · Sep '26
Highest ever
$14.29 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet

    Kohu Road Vegan Feijoa SorbetCheapest

    500ml

    $2.70/100ml$13.49Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet

    Kohu Road Vegan Feijoa SorbetCheapest

    500ml

    $2.70/100ml$13.49Pak'nSave

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Which store is cheaper?

Frequently asked questions

Where is Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet 500ml cheapest?
New World has the lowest price at $14.29 ($2.86/100 ml).
What is the unit price of Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet 500ml?
Priced per 100ml. New World offers the best value at $2.86/100ml.
What is the lowest price ever for Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet 500ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet 500ml is $13.49 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $14.29 at New World.