Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet — 500ml

As of 30 Sept 2026, Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet 500ml is cheapest at Pak'nSave at $13.49 ($2.70/100 ml) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $13.49 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $13.49 — currently $13.49 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$13.49
Average
$13.49
Highest
$13.49
Lowest ever
$13.49 · Sep '26
Highest ever
$13.49 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet

    Kohu Road Vegan Feijoa SorbetCheapest

    500ml

    $2.70/100ml$13.49Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet

    Kohu Road Vegan Feijoa SorbetCheapest

    500ml

    $2.70/100ml$13.49Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet 500ml cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $13.49 ($2.70/100 ml).
What is the unit price of Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet 500ml?
Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $2.70/100ml.
What is the lowest price ever for Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet 500ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Kohu Road Vegan Feijoa Sorbet 500ml is $13.49 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $13.49 at Pak'nSave.