Naked Kitchen Thai Jungle Curry Soup — 500g
Lowest recorded price: $7.79 at Pak'nSave (4 Oct); highest: $8.00. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $1.56/100g
- Average
- $1.56/100g
- Highest
- $1.60/100g
At the average price
8 prices recorded · 4 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Naked Kitchen | 100g | $7.79 | $1.56/100gBest | In stock | 4 Oct | |
| Naked Kitchen | 100g | $7.79 | $1.56/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Naked Kitchen | 500g | $7.79 | $1.56/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Naked Kitchen | 500g | $8.00 | — | In stock | 14 Julout of date · not compared |
$7.79$1.56/100gBest
Naked Kitchen · 100g
$7.79$1.56/100g
Naked Kitchen · 100g
$7.79$1.56/100g
Naked Kitchen · 500g
$8.00
Naked Kitchen · 500g
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
Pak'nSave
Woolworths NZ- 1

Naked KitchenBest
Pak'nSaveThai Jungle Curry · 500g$1.56/100g$7.79Last seen 14 Jul · not compared
Pak'nSaveThai Jungle Curry With Spinach & Lime · 100g$1.56/100g$7.79Last seen 15 Jul · not compared
Pak'nSaveThai Jungle Curry With Spinach & Lime · 100g$1.56/100g$7.79
Woolworths NZThai Jungle Curry · 500g$8.00Last seen 15 Jul · not compared
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- What is the lowest price ever for Naked Kitchen Thai Jungle Curry Soup 500g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Naked Kitchen Thai Jungle Curry Soup 500g is $7.79 at Pak'nSave (4 Oct), since we began tracking in Jul 2026.
