Naked Kitchen Thai Jungle Curry With Spinach & Lime — 100g
As of 4 Oct 2026, Naked Kitchen Thai Jungle Curry With Spinach & Lime 100g is cheapest at Pak'nSave at $7.79 ($1.56/100 g) in New Zealand.
Prices updated 4 Oct 2026
Lowest recorded price: $7.79 at Pak'nSave (4 Oct); highest: $8.00 — currently $7.79 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $1.56/100g
- Average
- $1.56/100g
- Highest
- $1.60/100g
8 prices recorded · 4 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Naked Kitchen | 100g | $7.79 | $1.56/100gBest | In stock | 4 Oct | |
| Naked Kitchen | 100g | $7.79 | $1.56/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Naked Kitchen | 500g | $7.79 | $1.56/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Naked Kitchen | 500g | $8.00 | — | In stock | 14 Julout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Pak'nSave
Woolworths NZ- 1

Naked KitchenBest
Pak'nSaveThai Jungle Curry With Spinach & Lime · 100g$1.56/100g$7.79Last seen 15 Jul · not compared
Pak'nSaveThai Jungle Curry With Spinach & Lime · 100g$1.56/100g$7.79
Pak'nSaveThai Jungle Curry · 500g$1.56/100g$7.79Last seen 14 Jul · not compared
Woolworths NZThai Jungle Curry · 500g$8.00Last seen 15 Jul · not compared
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Naked Kitchen Thai Jungle Curry With Spinach & Lime 100g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $7.79 ($1.56/100 g).
- What is the unit price of Naked Kitchen Thai Jungle Curry With Spinach & Lime 100g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $1.56/100g.
- What is the lowest price ever for Naked Kitchen Thai Jungle Curry With Spinach & Lime 100g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Naked Kitchen Thai Jungle Curry With Spinach & Lime 100g is $7.79 at Pak'nSave (4 Oct), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $7.79 at Pak'nSave.