Vanish Napisan Gold Pro Turbo Pink Stain Remover Powder — 100g
As of 4 Oct 2026, Vanish Napisan Gold Pro Turbo Pink Stain Remover Powder 100g is cheapest at Pak'nSave at $21.59 ($2.16/100 g) in New Zealand.
Prices updated 4 Oct 2026
Lowest recorded price: $12.80 at Woolworths NZ (14 Jul); highest: $21.59 — currently $21.59 at Pak'nSave. Tracked since Jun 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $1.50/100g
- Average
- $1.90/100g
- Highest
- $2.16/100g
5 prices recorded · 3 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vanish | 100g | $21.59 | $2.16/100gBest | In stock | 4 Oct | |
| Vanish | 1kg | $14.99 | $1.50/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Vanish | 100g | $18.99 | $1.90/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Vanish | 1kg | $12.80 | — | In stock | 14 Julout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
New World
Pak'nSave
Woolworths NZ- –

VanishBest
Woolworths NZGold Pro Turbo Stain Remover White · 1kg$12.80Last seen 15 Jul · not compared
New WorldGold Pro Turbo Stain Remover White · 1kg$1.50/100g$14.99Last seen 15 Jul · not compared
Pak'nSaveGold Pro Turbo Pink · 100g$1.90/100g$18.99Last seen 15 Jul · not compared
Pak'nSaveGold Pro Turbo Pink · 100g$2.16/100g$21.59
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Vanish Napisan Gold Pro Turbo Pink Stain Remover Powder 100g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $21.59 ($2.16/100 g).
- What is the unit price of Vanish Napisan Gold Pro Turbo Pink Stain Remover Powder 100g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $2.16/100g.
- What is the lowest price ever for Vanish Napisan Gold Pro Turbo Pink Stain Remover Powder 100g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Vanish Napisan Gold Pro Turbo Pink Stain Remover Powder 100g is $12.80 at Woolworths NZ (14 Jul), since we began tracking in Jun 2026. The current cheapest price is $21.59 at Pak'nSave.