S&B Mild Japanese Curry Sauce Mix — 92g

As of 4 Oct 2026, S&B Mild Japanese Curry Sauce Mix 92g is cheapest at Pak'nSave at $3.79 ($4.12/100 g) in New Zealand.

Prices updated 4 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.79 at Pak'nSave (4 Oct); highest: $3.79 — currently $3.79 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.79
Average
$3.79
Highest
$3.79
Lowest ever
$3.79 · Oct '26
Highest ever
$3.79 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1S&B

    S&BCheapest

    S&B Mild Japanese Curry Sauce Mix · 92g

    $4.12/100g$3.79Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1S&B

    S&BCheapest

    S&B Mild Japanese Curry Sauce Mix · 92g

    $4.12/100g$3.79Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1S&B

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is S&B Mild Japanese Curry Sauce Mix 92g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $3.79 ($4.12/100 g).
What is the unit price of S&B Mild Japanese Curry Sauce Mix 92g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $4.12/100g.
What is the lowest price ever for S&B Mild Japanese Curry Sauce Mix 92g?
The lowest price OpenOrder has recorded for S&B Mild Japanese Curry Sauce Mix 92g is $3.79 at Pak'nSave (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.79 at Pak'nSave.