Queen Vanilla Bean Extract — 50ml

As of 4 Oct 2026, Queen Vanilla Bean Extract 50ml is cheapest at Pak'nSave at $5.99 ($1.20/10 ml) in New Zealand.

Prices updated 4 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.99 at Pak'nSave (4 Oct); highest: $5.99 — currently $5.99 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.99
Average
$5.99
Highest
$5.99
Lowest ever
$5.99 · Oct '26
Highest ever
$5.99 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 10 ml at each item's cheapest store

  1. 1Queen

    QueenCheapest

    Queen Vanilla Bean Extract · 50ml

    $1.20/10ml$5.99Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 10 ml at each item's cheapest store

  1. 1Queen

    QueenCheapest

    Queen Vanilla Bean Extract · 50ml

    $1.20/10ml$5.99Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Queen

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Queen Vanilla Bean Extract 50ml cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $5.99 ($1.20/10 ml).
What is the unit price of Queen Vanilla Bean Extract 50ml?
Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $12.00/100ml.
What is the lowest price ever for Queen Vanilla Bean Extract 50ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Queen Vanilla Bean Extract 50ml is $5.99 at Pak'nSave (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.99 at Pak'nSave.