Wise Boys Sriracha Mayo — 240ml

As of 4 Oct 2026, Wise Boys Sriracha Mayo 240ml is cheapest at New World at $6.99 ($2.91/100 ml) in New Zealand.

Prices updated 4 Oct 2026

Lowest recorded price: $6.99 at New World (4 Oct); highest: $6.99 — currently $6.99 at New World. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time

Loading price history…

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Wise Boys Sriracha Mayo

    Wise Boys Sriracha MayoCheapest

    240ml

    $2.91/100ml$6.99New World

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Wise Boys Sriracha Mayo

    Wise Boys Sriracha MayoCheapest

    240ml

    $2.91/100ml$6.99New World
1 brand available
New World

Updating prices — showing the previous selection until the new prices arrive.

  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Wise Boys Sriracha Mayo 240ml cheapest?
New World has the lowest price at $6.99 ($2.91/100 ml).
What is the unit price of Wise Boys Sriracha Mayo 240ml?
Priced per 100ml. New World offers the best value at $2.91/100ml.
What is the lowest price ever for Wise Boys Sriracha Mayo 240ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Wise Boys Sriracha Mayo 240ml is $6.99 at New World (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.99 at New World.