GeeBees Masala Chai Tea — 10 x 14g

As of 4 Oct 2026, GeeBees Masala Chai Tea 10 x 14g is cheapest at Pak'nSave at $8.99 ($6.42/100 g) in New Zealand.

Prices updated 4 Oct 2026

Lowest recorded price: $8.99 at Pak'nSave (4 Oct); highest: $8.99 — currently $8.99 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$8.99
Average
$8.99
Highest
$8.99
Lowest ever
$8.99 · Oct '26
Highest ever
$8.99 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1GeeBees Masala Chai Tea

    GeeBees Masala Chai TeaCheapest

    10 x 14g

    $6.42/100g$8.99Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1GeeBees Masala Chai Tea

    GeeBees Masala Chai TeaCheapest

    10 x 14g

    $6.42/100g$8.99Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is GeeBees Masala Chai Tea 10 x 14g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $8.99 ($6.42/100 g).
What is the unit price of GeeBees Masala Chai Tea 10 x 14g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $6.42/100g.
What is the lowest price ever for GeeBees Masala Chai Tea 10 x 14g?
The lowest price OpenOrder has recorded for GeeBees Masala Chai Tea 10 x 14g is $8.99 at Pak'nSave (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $8.99 at Pak'nSave.