Old El Paso Crispy Chicken Soft Taco Kit — 370g
As of 4 Oct 2026, Old El Paso Crispy Chicken Soft Taco Kit 370g is cheapest at Pak'nSave at $6.99 ($1.89/100 g) in New Zealand.
Prices updated 4 Oct 2026
Lowest recorded price: $6.00 at Woolworths NZ (23 Jun); highest: $8.29 — currently $6.99 at Pak'nSave. Tracked since Jun 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $1.89/100g
- Average
- $2.24/100g
- Highest
- $2.24/100g
Pak'nSaveNow$1.89/100gAll-time low
New WorldLast seen 15 Jul$1.89/100g
Pak'nSaveLast seen 14 Jul$2.24/100g
11 prices recorded · 8 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Old El Paso | 370g | $6.99 | $1.89/100gBest | In stock | 4 Oct | |
| Old El Paso | 370g | $6.99 | $1.89/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Old El Paso | 370g | $8.29 | $2.24/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Old El Paso | 370g | $8.29 | $2.24/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Old El Paso | 370g | $6.00 | — | In stock | 23 Junout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
New World
Pak'nSave
Woolworths NZ- –

Old El PasoBest
Woolworths NZCrispy Chicken · 370g$6.00Last seen 24 Jun · not compared
Pak'nSaveCrispy Chicken · 370g$1.89/100g$6.99
New WorldCrispy Chicken · 370g$1.89/100g$6.99Last seen 15 Jul · not compared
Pak'nSaveCrispy Chicken · 370g$2.24/100g$8.29Last seen 15 Jul · not compared
Pak'nSaveMild Crispy Chicken Soft Taco Kit · 370g$2.24/100g$8.29Last seen 14 Jul · not compared
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Old El Paso Crispy Chicken Soft Taco Kit 370g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $6.99 ($1.89/100 g).
- What is the unit price of Old El Paso Crispy Chicken Soft Taco Kit 370g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $1.89/100g.
- What is the lowest price ever for Old El Paso Crispy Chicken Soft Taco Kit 370g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Old El Paso Crispy Chicken Soft Taco Kit 370g is $6.00 at Woolworths NZ (23 Jun), since we began tracking in Jun 2026. The current cheapest price is $6.99 at Pak'nSave.