Cathedral Cove Naturals Vanilla Bean Coconut Yoghurt — 500g
As of 4 Oct 2026, Cathedral Cove Naturals Vanilla Bean Coconut Yoghurt 500g is cheapest at Pak'nSave at $7.79 ($1.56/100 g) in New Zealand.
Prices updated 4 Oct 2026
Lowest recorded price: $7.79 at New World (4 Oct); highest: $7.79 — currently $7.79 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $7.79
- Average
- $7.79
- Highest
- $7.79
At the average price
5 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cathedral Cove Naturals | 500g | $7.79 | $1.56/100gBest | In stock | 4 Oct | |
| Cathedral Cove Naturals | 500g | $7.79 | $1.76/100g | In stock | 4 Oct |
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Cathedral Cove Naturals Vanilla Bean Coconut Yoghurt 500g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $7.79 ($1.56/100 g).
- How much does Cathedral Cove Naturals Vanilla Bean Coconut Yoghurt 500g cost?
- Prices range from $7.79 to $7.79 across 2 New Zealand supermarkets. The average price is $7.79.
- What is the unit price of Cathedral Cove Naturals Vanilla Bean Coconut Yoghurt 500g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $1.56/100g.
- Which supermarkets sell Cathedral Cove Naturals Vanilla Bean Coconut Yoghurt 500g?
- Cathedral Cove Naturals Vanilla Bean Coconut Yoghurt 500g is available at Pak'nSave and New World.
- What is the lowest price ever for Cathedral Cove Naturals Vanilla Bean Coconut Yoghurt 500g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Cathedral Cove Naturals Vanilla Bean Coconut Yoghurt 500g is $7.79 at New World (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $7.79 at Pak'nSave.
