Only Organic Strawberry & Apple Oat Bars — 6 x 20g
As of 4 Oct 2026, Only Organic Strawberry & Apple Oat Bars 6 x 20g is cheapest at Pak'nSave at $4.99 ($4.16/100 g) in New Zealand — about 3% below the 2-retailer average of $5.14.
Prices updated 4 Oct 2026
Lowest recorded price: $4.99 at Pak'nSave (4 Oct); highest: $5.29 — currently $4.99 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $4.99
- Average
- $4.99
- Highest
- $4.99
At the average price
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Only Organic | 6 x 20g | $4.99 | $4.16/100gBest | In stock | 4 Oct | |
| Only Organic | 6 x 20g | $5.29 | $4.41/100g | In stock | 4 Oct |
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Only Organic Strawberry & Apple Oat Bars 6 x 20g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $4.99 ($4.16/100 g).
- How much does Only Organic Strawberry & Apple Oat Bars 6 x 20g cost?
- Prices range from $4.99 to $5.29 across 2 New Zealand supermarkets. The average price is $5.14.
- What is the unit price of Only Organic Strawberry & Apple Oat Bars 6 x 20g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $4.16/100g.
- Which supermarkets sell Only Organic Strawberry & Apple Oat Bars 6 x 20g?
- Only Organic Strawberry & Apple Oat Bars 6 x 20g is available at Pak'nSave and New World.
- What is the lowest price ever for Only Organic Strawberry & Apple Oat Bars 6 x 20g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Only Organic Strawberry & Apple Oat Bars 6 x 20g is $4.99 at Pak'nSave (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.99 at Pak'nSave.
