Oreo Double Stuff Pascall Marshmallow Biscuits · NZ — 136g
As of 4 Oct 2026, Oreo Double Stuff Pascall Marshmallow Biscuits · NZ 136g is cheapest at Pak'nSave at $1.99 ($1.46/100 g) in New Zealand.
Prices updated 4 Oct 2026
Lowest recorded price: $1.99 at Pak'nSave (4 Oct); highest: $1.99 — currently $1.99 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $1.99
- Average
- $1.99
- Highest
- $1.99
At the average price
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Oreo Double Stuff Pascall Marshmallow Biscuits · NZ 136g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $1.99 ($1.46/100 g).
- How much does Oreo Double Stuff Pascall Marshmallow Biscuits · NZ 136g cost?
- Prices range from $1.99 to $1.99 across 2 New Zealand supermarkets. The average price is $1.99.
- What is the unit price of Oreo Double Stuff Pascall Marshmallow Biscuits · NZ 136g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $1.46/100g.
- Which supermarkets sell Oreo Double Stuff Pascall Marshmallow Biscuits · NZ 136g?
- Oreo Double Stuff Pascall Marshmallow Biscuits · NZ 136g is available at Pak'nSave and New World.
- What is the lowest price ever for Oreo Double Stuff Pascall Marshmallow Biscuits · NZ 136g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Oreo Double Stuff Pascall Marshmallow Biscuits · NZ 136g is $1.99 at Pak'nSave (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $1.99 at Pak'nSave.
