Geneva Original Aloe Vera Drink — 1.5L

As of 4 Oct 2026, Geneva Original Aloe Vera Drink 1.5L is cheapest at Pak'nSave at $4.59 ($3.06/1 L) in New Zealand.

Prices updated 4 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.59 at Pak'nSave (4 Oct); highest: $4.59 — currently $4.59 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.59
Average
$4.59
Highest
$4.59
Lowest ever
$4.59 · Oct '26
Highest ever
$4.59 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Geneva Original Aloe Vera Drink

    Geneva Original Aloe Vera DrinkCheapest

    1.5L

    $3.06/1L$4.59Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Geneva Original Aloe Vera Drink

    Geneva Original Aloe Vera DrinkCheapest

    1.5L

    $3.06/1L$4.59Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Geneva Original Aloe Vera Drink 1.5L cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $4.59 ($3.06/1 L).
What is the unit price of Geneva Original Aloe Vera Drink 1.5L?
Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $0.31/100ml.
What is the lowest price ever for Geneva Original Aloe Vera Drink 1.5L?
The lowest price OpenOrder has recorded for Geneva Original Aloe Vera Drink 1.5L is $4.59 at Pak'nSave (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.59 at Pak'nSave.