Palmolive Milk & Honey Hand Wash Naturals Refill · NZ — 1L
Lowest recorded price: $0.75 at Pak'nSave (14 Jul); highest: $9.19. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 3 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- $0.50/100ml
- Average
- $0.80/100ml
- Highest
- $0.85/100ml
3% above average
New World · 100mlNow$0.82/100ml
Pak'nSave · 100mlLast seen 15 Jul$0.50/100ml
New World · 100mlLast seen 15 Jul$0.70/100ml
Pak'nSave · 1LLast seen 12 Aug$0.75/100ml
Pak'nSave · 1LLast seen 15 Jul$0.75/100ml
Pak'nSave · 100mlLast seen 15 Jul$0.98/100ml
17 prices recorded · 9 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Palmolive | 100ml | $7.49 | $0.82/100mlBest | In stock | 4 Oct | |
| Palmolive | 100ml | $5.00 | $0.50/100ml | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Palmolive | 100ml | $5.19 | $0.70/100ml | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Palmolive | 1L | $7.49 | $0.75/100ml | In stock | 11 Augout of date · not compared | |
| Palmolive | 1L | $7.49 | $0.75/100ml | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Palmolive | 1L | $7.49 | $0.75/100ml | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Palmolive | 100ml | $4.89 | $0.98/100ml | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Palmolive | 100ml | $4.89 | $0.98/100ml | In stock | 14 Julout of date · not compared |
$7.49$0.82/100mlBest
Palmolive · 100ml
$5.00$0.50/100ml
Palmolive · 100ml
$5.19$0.70/100ml
Palmolive · 100ml
$7.49$0.75/100ml
Palmolive · 1L
$7.49$0.75/100ml
Palmolive · 1L
$7.49$0.75/100ml
Palmolive · 1L
$4.89$0.98/100ml
Palmolive · 100ml
$4.89$0.98/100ml
Palmolive · 100ml
Cheapest by brand
Ranked per 100 ml at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 ml at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSave- 1

PalmoliveBest
Pak'nSaveNaturals Moisturising Milk & Honey · 100ml$0.50/100ml$5.00Last seen 15 Jul · not compared
New WorldNaturals Milk & Honey Nourishing Liquid Hand Wash Refill · 100ml$0.70/100ml$5.19Last seen 15 Jul · not compared
Pak'nSaveNaturals Hand Wash Refill Milk & Honey · NZ · 1L$0.75/100ml$7.49Last seen 12 Aug · not compared
Pak'nSaveNaturals Hand Wash Refill Milk & Honey · NZ · 1L$0.75/100ml$7.49Last seen 15 Jul · not compared
Pak'nSaveNaturals Moisturising Milk & Honey Liquid Hand Wash Refill · 1L$0.75/100ml$7.49Last seen 14 Jul · not compared
New WorldNaturals Moisturising Milk & Honey · 100ml$0.82/100ml$7.49
Pak'nSaveNaturals Milk & Honey Nourishing Liquid Hand Wash Refill · 100ml$0.98/100ml$4.89Last seen 15 Jul · not compared
Pak'nSaveNaturals Milk & Honey Nourishing Liquid Hand Wash Refill · 100ml$0.98/100ml$4.89Last seen 15 Jul · not compared
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- What is the lowest price ever for Palmolive Milk & Honey Hand Wash Naturals Refill · NZ 1L?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Palmolive Milk & Honey Hand Wash Naturals Refill · NZ 1L is $0.75 at Pak'nSave (14 Jul), since we began tracking in Jul 2026.
