180 Degrees Walnut Oat Crackers — 150g

As of 4 Oct 2026, 180 Degrees Walnut Oat Crackers 150g is cheapest at Pak'nSave at $5.49 ($3.66/100 g) in New Zealand.

Prices updated 4 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.49 at Pak'nSave (4 Oct); highest: $5.79 — currently $5.49 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.

Price History

Price over time
Lowest
$5.49
Average
$5.49
Highest
$5.49
Lowest ever
$5.49 · Oct '26
Highest ever
$5.79 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1180 Degrees Walnut Oat Crackers

    180 Degrees Walnut Oat CrackersCheapest

    150g

    $3.66/100g$5.49Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1180 Degrees Walnut Oat Crackers

    180 Degrees Walnut Oat CrackersCheapest

    150g

    $3.66/100g$5.49Pak'nSave
1 brand available
New WorldPak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Which store is cheaper?

Frequently asked questions

Where is 180 Degrees Walnut Oat Crackers 150g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $5.49 ($3.66/100 g).
What is the unit price of 180 Degrees Walnut Oat Crackers 150g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $3.66/100g.
What is the lowest price ever for 180 Degrees Walnut Oat Crackers 150g?
The lowest price OpenOrder has recorded for 180 Degrees Walnut Oat Crackers 150g is $5.49 at Pak'nSave (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.49 at Pak'nSave.