Indomie Mi Goreng Noodles — 30 x 85g
As of 30 Sept 2026, Indomie Mi Goreng Noodles 30 x 85g is cheapest at Pak'nSave at $25.99 ($1.02/100 g) in New Zealand.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: $1.19 at New World (14 Jul); highest: $25.99 — currently $25.99 at Pak'nSave. Tracked since Jun 2026.
Showing prices and history for this variant plus 6 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $1.02/100g
- Average
- $1.06/100g
- Highest
- $1.06/100g
Pak'nSave · 30 x 85gNow$1.02/100gAll-time low
Pak'nSave · 10 x85gNow$1.09/100g
Pak'nSave · 100gNow$1.16/100g
New World · 85gNow$1.22/100g
New World · 10 x85gNow$1.26/100g
New World · 100gLast seen 15 Jul$1.22/100g
Showing the most tracked lines. Filter by retailer or brand to focus.
18 prices recorded · 10 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Indomie | 30 x 85g | $25.99 | $1.02/100gBest | In stock | 30 Sept | |
| Indomie | 10 x85g | $8.79–$9.29 | $1.03/100g–$1.09/100g | In stock | 30 Sept | |
| Indomie | 100g | $4.59–$4.95 | $1.08/100g–$1.16/100g | In stock | 30 Sept | |
| Indomie | 85g | $5.19 | $1.22/100g | In stock | 30 Sept | |
| Indomie | 10 x85g | $10.69 | $1.26/100g | In stock | 30 Sept | |
| Indomie | 100g | $5.19 | $1.22/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Indomie | 100g | $10.69 | $1.26/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Indomie | 850g | $9.19 | — | In stock | 30 Sept | |
| Indomie | 425g | $5.19 | — | In stock | 30 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
New World
Pak'nSave
Woolworths NZ- 1

IndomieBest
Pak'nSaveMi Goreng · 30 x 85g$1.02/100g$25.99
Pak'nSave10 x85g$1.03/100g–$1.09/100g$8.79–$9.29
Pak'nSaveMi Goreng Instant Noodles · 100g$1.08/100g–$1.16/100g$4.59–$4.95
New WorldInstant Noodles · 85g$1.22/100g$5.19
New WorldMi Goreng Instant Noodles · 100g$1.22/100g$5.19Last seen 15 Jul · not compared
New World10 x85g$1.26/100g$10.69
New WorldMi Goreng Noodles · 100g$1.26/100g$10.69Last seen 15 Jul · not compared
Woolworths NZMi Goreng Instant Noodles · NZ · 425g$5.19
Woolworths NZMi Goreng · 850g$9.19
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Indomie Mi Goreng Noodles 30 x 85g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $25.99 ($1.02/100 g).
- What is the unit price of Indomie Mi Goreng Noodles 30 x 85g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $1.02/100g.
- What is the lowest price ever for Indomie Mi Goreng Noodles 30 x 85g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Indomie Mi Goreng Noodles 30 x 85g is $1.19 at New World (14 Jul), since we began tracking in Jun 2026. The current cheapest price is $25.99 at Pak'nSave.

