Indomie Mi Goreng Instant Noodles — 850g
As of 29 Sept 2026, Indomie Mi Goreng Instant Noodles 850g is cheapest at Woolworths NZ at $9.19 in New Zealand.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $1.19 at New World (14 Jul); highest: $10.69 — currently $9.19 at Woolworths NZ. Tracked since Jun 2026.
Showing prices and history for this variant plus 5 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $1.03/100g
- Average
- $1.06/100g
- Highest
- $1.06/100g
Pak'nSave · 10 x85gNow$1.03/100gAll-time low
Pak'nSave · 100gNow$1.15/100g
New World · 100gNow$1.22/100g
New World · 85gNow$1.22/100g
New World · 100gNow$1.26/100g
New World · 10 x85gNow$1.26/100g
11 prices recorded · 7 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Indomie | 10 x85g | $8.79 | $1.03/100gBest | In stock | 29 Sept | |
| Indomie | 100g | $4.89 | $1.15/100g | In stock | 14 Jul | |
| Indomie | 100g | $5.19 | $1.22/100g | In stock | 14 Jul | |
| Indomie | 85g | $1.19 | $1.22/100g | In stock | 14 Jul | |
| Indomie | 100g | $10.69 | $1.26/100g | In stock | 14 Jul | |
| Indomie | 850g | $9.19 | — | In stock | 29 Sept | |
| Indomie | 10 x85g | $7.99 | — | In stock | 11 Aug | |
| Indomie | 10 x85g | $8.99 | — | In stock | 14 Jul | |
| Indomie | 425g | $4.90 | — | In stock | 14 Jul |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
New World
Pak'nSave
Woolworths NZ- 1

IndomieBest
Pak'nSave10 x85g$1.03/100g$8.79
Pak'nSaveMi Goreng Instant Noodles · 100g$1.15/100g$4.89
New WorldInstant Noodles · 85g$1.22/100g$1.19
New WorldMi Goreng Instant Noodles · 100g$1.22/100g$5.19
New WorldMi Goreng Noodles · 100g$1.26/100g$10.69
Woolworths NZMi Goreng Instant Noodles · NZ · 425g$4.90
New World10 x85g$7.99
Pak'nSave10 x85g$8.99
Woolworths NZMi Goreng · 850g$9.19
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Indomie Mi Goreng Instant Noodles 850g cheapest?
- Woolworths NZ has the lowest price at $9.19.
- What is the lowest price ever for Indomie Mi Goreng Instant Noodles 850g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Indomie Mi Goreng Instant Noodles 850g is $1.19 at New World (14 Jul), since we began tracking in Jun 2026. The current cheapest price is $9.19 at Woolworths NZ.

