Monster Mango Loco Energy Drink Can · NZ — 500ml
As of 4 Oct 2026, Monster Mango Loco Energy Drink Can · NZ 500ml is cheapest at Pak'nSave at $2.69 ($5.38/1 L) in New Zealand.
Prices updated 4 Oct 2026
Lowest recorded price: $2.69 at Pak'nSave (4 Oct); highest: $3.19 — currently $2.69 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $2.69
- Average
- $2.86
- Highest
- $3.19
6% below average
6 prices recorded · 3 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSave- 1

MonsterBest
Pak'nSaveEnergy Mango Loco Can · NZ · 500ml$3.19/1L$3.19Last seen 14 Jul · not compared
Pak'nSaveEnergy Mango Loco Can · NZ · 500ml$5.38/1L$2.69Last seen 12 Aug · not compared
Pak'nSaveEnergy Mango Loco Can · NZ · 500ml$5.38/1L$2.69
New WorldEnergy Mango Loco Can · NZ · 500ml$7.98/1L$2.99Last seen 12 Aug · not compared
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Monster Mango Loco Energy Drink Can · NZ 500ml cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $2.69 ($5.38/1 L).
- What is the unit price of Monster Mango Loco Energy Drink Can · NZ 500ml?
- Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $0.54/100ml.
- What is the lowest price ever for Monster Mango Loco Energy Drink Can · NZ 500ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Monster Mango Loco Energy Drink Can · NZ 500ml is $2.69 at Pak'nSave (4 Oct), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $2.69 at Pak'nSave.