Restaurant 88 Lemongrass Beef Salad — 345g

As of 30 Sept 2026, Restaurant 88 Lemongrass Beef Salad 345g is cheapest at New World at $11.29 ($32.72/1 kg) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $11.29 at New World (30 Sept); highest: $12.99 — currently $11.29 at New World. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$11.29
Average
$11.33
Highest
$12.99
Lowest ever
$11.29 · Sep '26
Highest ever
$12.99 · Sep '26
Trend
Down 13%
At the average price

2 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Restaurant 88 Lemongrass Beef Salad

    Restaurant 88 Lemongrass Beef SaladCheapest

    345g

    $32.72/1kg$11.29New World

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Restaurant 88 Lemongrass Beef Salad

    Restaurant 88 Lemongrass Beef SaladCheapest

    345g

    $32.72/1kg$11.29New World
1 brand available
New World
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Restaurant 88 Lemongrass Beef Salad 345g cheapest?
New World has the lowest price at $11.29 ($32.72/1 kg).
What is the unit price of Restaurant 88 Lemongrass Beef Salad 345g?
Priced per 100g. New World offers the best value at $3.27/100g.
What is the lowest price ever for Restaurant 88 Lemongrass Beef Salad 345g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Restaurant 88 Lemongrass Beef Salad 345g is $11.29 at New World (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $11.29 at New World.