Little Bellies Organic Carrot Puffs · NZ — 12g
As of 30 Sept 2026, Little Bellies Organic Carrot Puffs · NZ 12g is cheapest at New World at $2.79 ($23.25/100 g) in New Zealand.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: $1.99 at New World (14 Jul); highest: $2.79 — currently $2.79 at New World. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $1.99
- Average
- $1.99
- Highest
- $2.79
40% above average
3 prices recorded · 3 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Little Bellies | 12g | $2.79 | $23.25/100gBest | In stock | 30 Sept | |
| Little Bellies | 12g | $2.29 | $19.08/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Little Bellies Organic Carrot Puffs · NZ 12g cheapest?
- New World has the lowest price at $2.79 ($23.25/100 g).
- What is the unit price of Little Bellies Organic Carrot Puffs · NZ 12g?
- Priced per 100g. New World offers the best value at $23.25/100g.
- What is the lowest price ever for Little Bellies Organic Carrot Puffs · NZ 12g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Little Bellies Organic Carrot Puffs · NZ 12g is $1.99 at New World (14 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $2.79 at New World.
