Massel Beef Stock Cubes · NZ — 105g

As of 30 Sept 2026, Massel Beef Stock Cubes · NZ 105g is cheapest at Pak'nSave at $4.29 ($0.41/10 g) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $4.09 at Pak'nSave (14 Jul); highest: $4.29 — currently $4.29 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.09
Average
$4.09
Highest
$4.29
Lowest ever
$4.09 · Jul '26
Highest ever
$4.29 · Sep '26
Trend
Up 5%
5% above average

4 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 10 g at each item's cheapest store

  1. 1Massel

    MasselCheapest

    Massel Beef Stock Cubes · NZ · 105g

    $0.41/10g$4.29Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 10 g at each item's cheapest store

  1. 1Massel

    MasselCheapest

    Massel Beef Stock Cubes · NZ · 105g

    $0.41/10g$4.29Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Massel

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Massel Beef Stock Cubes · NZ 105g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $4.29 ($0.41/10 g).
What is the unit price of Massel Beef Stock Cubes · NZ 105g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $4.10/100g.
What is the lowest price ever for Massel Beef Stock Cubes · NZ 105g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Massel Beef Stock Cubes · NZ 105g is $4.09 at Pak'nSave (14 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $4.29 at Pak'nSave.