Ayam Blackbean Sauce · NZ — 210ml

As of 1 Oct 2026, Ayam Blackbean Sauce · NZ 210ml is cheapest at Pak'nSave at $4.59 ($2.19/100 ml) in New Zealand.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.49 at Pak'nSave (14 Jul); highest: $4.59 — currently $4.59 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.49
Average
$4.49
Highest
$4.59
Lowest ever
$4.49 · Jul '26
Highest ever
$4.59 · Oct '26
Trend
Up 2%
2% above average

2 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Ayam

    AyamCheapest

    Ayam Blackbean Sauce · NZ · 210ml

    $2.19/100ml$4.59Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Ayam

    AyamCheapest

    Ayam Blackbean Sauce · NZ · 210ml

    $2.19/100ml$4.59Pak'nSave

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Ayam Blackbean Sauce · NZ 210ml cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $4.59 ($2.19/100 ml).
What is the unit price of Ayam Blackbean Sauce · NZ 210ml?
Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $2.19/100ml.
What is the lowest price ever for Ayam Blackbean Sauce · NZ 210ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Ayam Blackbean Sauce · NZ 210ml is $4.49 at Pak'nSave (14 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $4.59 at Pak'nSave.

Categories