Kinder Surprise Blue · NZ — 20g

As of 29 Sept 2026, Kinder Surprise Blue · NZ 20g is cheapest at Pak'nSave at $1.99 ($9.95/100 g) in New Zealand.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $1.99 at Pak'nSave (29 Sept); highest: $1.99 — currently $1.99 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.99
Average
$1.99
Highest
$1.99
Lowest ever
$1.99 · Sep '26
Highest ever
$1.99 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Kinder

    KinderCheapest

    Kinder Surprise Blue · NZ · 20g

    $9.95/100g$1.99Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Kinder

    KinderCheapest

    Kinder Surprise Blue · NZ · 20g

    $9.95/100g$1.99Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Kinder

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Kinder Surprise Blue · NZ 20g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $1.99 ($9.95/100 g).
What is the unit price of Kinder Surprise Blue · NZ 20g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $9.95/100g.
What is the lowest price ever for Kinder Surprise Blue · NZ 20g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Kinder Surprise Blue · NZ 20g is $1.99 at Pak'nSave (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $1.99 at Pak'nSave.