Mother Earth Berry Choc Protein Oat Bakes — 200g
As of 30 Sept 2026, Mother Earth Berry Choc Protein Oat Bakes 200g is cheapest at Pak'nSave at $3.49 ($1.75/100 g) in New Zealand.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: $3.49 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $4.29 — currently $3.49 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $3.49
- Average
- $4.29
- Highest
- $4.29
19% below average
3 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mother Earth | 200g | $3.49 | $1.75/100gBest | In stock | 30 Sept | |
| Mother Earth | 200g | $4.29 | $2.15/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Mother Earth Berry Choc Protein Oat Bakes 200g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $3.49 ($1.75/100 g).
- What is the unit price of Mother Earth Berry Choc Protein Oat Bakes 200g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $1.75/100g.
- What is the lowest price ever for Mother Earth Berry Choc Protein Oat Bakes 200g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Mother Earth Berry Choc Protein Oat Bakes 200g is $3.49 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $3.49 at Pak'nSave.
