Leanne's Kitchen Pork and Cabbage Dumplings — 100g
Lowest recorded price: $2.99 at Woolworths NZ (29 Sept); highest: $4.00. Tracked since Jun 2026.
Showing prices and history for this variant plus 3 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $1.20/100g
- Average
- $1.40/100g
- Highest
- $1.40/100g
At the average price
24 prices recorded · 11 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Leanne's Kitchen | 100g | $3.49 | $1.40/100g | In stock | 14 Jul | |
| Leanne's Kitchen | 100g | $3.49–$3.75 | $1.40/100g–$1.50/100g | In stock | 14 Jul | |
| Leanne's Kitchen | 100g | $3.49 | $1.40/100g | In stock | 14 Jul | |
| Leanne's Kitchen | 100g | $3.49 | $1.40/100g | In stock | 14 Jul | |
| Leanne's Kitchen | 250g | $2.99 | — | In stock | 29 Sept |
$3.49$1.40/100g
Leanne's Kitchen · 100g
$3.49–$3.75$1.40/100g–$1.50/100g
Leanne's Kitchen · 100g
$3.49$1.40/100g
Leanne's Kitchen · 100g
$3.49$1.40/100g
Leanne's Kitchen · 100g
$2.99
Leanne's Kitchen · 250g
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSave
Woolworths NZPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- What is the lowest price ever for Leanne's Kitchen Pork and Cabbage Dumplings 100g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Leanne's Kitchen Pork and Cabbage Dumplings 100g is $2.99 at Woolworths NZ (29 Sept), since we began tracking in Jun 2026.
