Iddy Biddy Jurassic World Fruit Flavoured Snacks Mixed Berry — 20g
As of 29 Sept 2026, Iddy Biddy Jurassic World Fruit Flavoured Snacks Mixed Berry 20g is cheapest at Pak'nSave at $2.99 ($1.87/100 g) in New Zealand.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $2.99 at Pak'nSave (29 Sept); highest: $3.99 — currently $2.99 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $1.87/100g
- Average
- $2.24/100g
- Highest
- $2.24/100g
Pak'nSave · 20gNow$1.87/100gAll-time low
Pak'nSave · 8 x 20gNow$2.24/100g
New World · 8 x 20gNow$2.49/100g
5 prices recorded · 4 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Iddy Biddy | 20g | $2.99 | $1.87/100gBest | In stock | 29 Sept | |
| Iddy Biddy | 20g | $3.59 | $2.24/100g | In stock | 14 Jul | |
| Iddy Biddy | 8 x 20g | $3.59 | $2.24/100g | In stock | 14 Jul | |
| Iddy Biddy | 8 x 20g | $3.99 | $2.49/100g | In stock | 14 Jul |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
New World
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Iddy Biddy Jurassic World Fruit Flavoured Snacks Mixed Berry 20g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $2.99 ($1.87/100 g).
- What is the unit price of Iddy Biddy Jurassic World Fruit Flavoured Snacks Mixed Berry 20g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $1.87/100g.
- What is the lowest price ever for Iddy Biddy Jurassic World Fruit Flavoured Snacks Mixed Berry 20g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Iddy Biddy Jurassic World Fruit Flavoured Snacks Mixed Berry 20g is $2.99 at Pak'nSave (29 Sept), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $2.99 at Pak'nSave.
