OBAP Korean Seaweed — 8 x 5g

As of 29 Sept 2026, OBAP Korean Seaweed 8 x 5g is cheapest at Pak'nSave at $5.00 ($12.50/100 g) in New Zealand.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $5.00 at Pak'nSave (29 Sept); highest: $5.00 — currently $5.00 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.00
Average
$5.00
Highest
$5.00
Lowest ever
$5.00 · Sep '26
Highest ever
$5.00 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1OBAP Korean Seaweed

    OBAP Korean SeaweedCheapest

    8 x 5g

    $12.50/100g$5.00Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1OBAP Korean Seaweed

    OBAP Korean SeaweedCheapest

    8 x 5g

    $12.50/100g$5.00Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is OBAP Korean Seaweed 8 x 5g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $5.00 ($12.50/100 g).
What is the unit price of OBAP Korean Seaweed 8 x 5g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $12.50/100g.
What is the lowest price ever for OBAP Korean Seaweed 8 x 5g?
The lowest price OpenOrder has recorded for OBAP Korean Seaweed 8 x 5g is $5.00 at Pak'nSave (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $5.00 at Pak'nSave.