Thai Coco Coconut Milk Fruit Pops — 3 x 70ml

As of 30 Sept 2026, Thai Coco Coconut Milk Fruit Pops 3 x 70ml is cheapest at Pak'nSave at $7.99 ($3.80/100 ml) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $7.99 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $7.99 — currently $7.99 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$7.99
Average
$7.99
Highest
$7.99
Lowest ever
$7.99 · Sep '26
Highest ever
$7.99 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Thai Coco Coconut Milk Fruit Pops

    Thai Coco Coconut Milk Fruit PopsCheapest

    3 x 70ml

    $3.80/100ml$7.99Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Thai Coco Coconut Milk Fruit Pops

    Thai Coco Coconut Milk Fruit PopsCheapest

    3 x 70ml

    $3.80/100ml$7.99Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Thai Coco Coconut Milk Fruit Pops 3 x 70ml cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $7.99 ($3.80/100 ml).
What is the unit price of Thai Coco Coconut Milk Fruit Pops 3 x 70ml?
Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $3.80/100ml.
What is the lowest price ever for Thai Coco Coconut Milk Fruit Pops 3 x 70ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Thai Coco Coconut Milk Fruit Pops 3 x 70ml is $7.99 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $7.99 at Pak'nSave.