Yolo Havarti Cheese Slices — 160g

As of 1 Oct 2026, Yolo Havarti Cheese Slices 160g is cheapest at Pak'nSave at $6.99 ($4.37/100 g) in New Zealand.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $6.99 at Pak'nSave (1 Oct); highest: $6.99 — currently $6.99 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.99
Average
$6.99
Highest
$6.99
Lowest ever
$6.99 · Oct '26
Highest ever
$6.99 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Yolo Havarti Cheese Slices

    Yolo Havarti Cheese SlicesCheapest

    160g

    $4.37/100g$6.99Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Yolo Havarti Cheese Slices

    Yolo Havarti Cheese SlicesCheapest

    160g

    $4.37/100g$6.99Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Yolo Havarti Cheese Slices 160g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $6.99 ($4.37/100 g).
What is the unit price of Yolo Havarti Cheese Slices 160g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $4.37/100g.
What is the lowest price ever for Yolo Havarti Cheese Slices 160g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Yolo Havarti Cheese Slices 160g is $6.99 at Pak'nSave (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.99 at Pak'nSave.