Havren Bi-Colour Grapes Standard — 500g

As of 30 Sept 2026, Havren Bi-Colour Grapes Standard 500g is cheapest at Pak'nSave at $9.99 ($19.98/1 kg) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $9.99 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $9.99 — currently $9.99 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$9.99
Average
$9.99
Highest
$9.99
Lowest ever
$9.99 · Sep '26
Highest ever
$9.99 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Havren Bi-Colour Grapes Standard

    Havren Bi-Colour Grapes StandardCheapest

    500g

    $19.98/1kg$9.99Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Havren Bi-Colour Grapes Standard

    Havren Bi-Colour Grapes StandardCheapest

    500g

    $19.98/1kg$9.99Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Havren Bi-Colour Grapes Standard 500g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $9.99 ($19.98/1 kg).
What is the unit price of Havren Bi-Colour Grapes Standard 500g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $2.00/100g.
What is the lowest price ever for Havren Bi-Colour Grapes Standard 500g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Havren Bi-Colour Grapes Standard 500g is $9.99 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $9.99 at Pak'nSave.