Copper Kettle Honey Soy Chicken Chips — 150g
As of 29 Sept 2026, Copper Kettle Honey Soy Chicken Chips 150g is cheapest at Pak'nSave at $3.89 ($2.59/100 g) in New Zealand.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $2.59 at Pak'nSave (14 Jul); highest: $5.20 — currently $3.89 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $2.59
- Average
- $3.07
- Highest
- $5.20
27% above average
20 prices recorded · 8 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Copper Kettle | 150g | $3.89 | $2.59/100gBest | In stock | 29 Sept | |
| Copper Kettle | 150g | $3.89 | $2.59/100g | In stock | 14 Jul | |
| Copper Kettle | 150g | $4.20 | — | In stock | 14 Jul |
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
Pak'nSave
Woolworths NZPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Copper Kettle Honey Soy Chicken Chips 150g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $3.89 ($2.59/100 g).
- What is the unit price of Copper Kettle Honey Soy Chicken Chips 150g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $2.59/100g.
- What is the lowest price ever for Copper Kettle Honey Soy Chicken Chips 150g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Copper Kettle Honey Soy Chicken Chips 150g is $2.59 at Pak'nSave (14 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $3.89 at Pak'nSave.
