Maggi 2-Minute Beef Noodles — 12 x 74g

As of 30 Sept 2026, Maggi 2-Minute Beef Noodles 12 x 74g is cheapest at Pak'nSave at $8.85 ($1.00/100 g) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $8.85 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $8.85 — currently $8.85 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$8.85
Average
$8.85
Highest
$8.85
Lowest ever
$8.85 · Sep '26
Highest ever
$8.85 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Maggi

    MaggiCheapest

    Maggi 2-Minute Beef Noodles · 12 x 74g

    $1.00/100g$8.85Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Maggi

    MaggiCheapest

    Maggi 2-Minute Beef Noodles · 12 x 74g

    $1.00/100g$8.85Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Maggi

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Maggi 2-Minute Beef Noodles 12 x 74g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $8.85 ($1.00/100 g).
What is the unit price of Maggi 2-Minute Beef Noodles 12 x 74g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $1.00/100g.
What is the lowest price ever for Maggi 2-Minute Beef Noodles 12 x 74g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Maggi 2-Minute Beef Noodles 12 x 74g is $8.85 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $8.85 at Pak'nSave.