Little Bellies Strawberry Banana Yoghurt Melts 12+ Months Standard — 20g
As of 30 Sept 2026, Little Bellies Strawberry Banana Yoghurt Melts 12+ Months Standard 20g is cheapest at Pak'nSave at $5.99 ($29.95/100 g) in New Zealand.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: $1.33 at Pak'nSave (14 Jul); highest: $6.49 — currently $5.99 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $4.99
- Average
- $4.99
- Highest
- $5.99
20% above average
8 prices recorded · 7 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Little Bellies | 20g | $5.99 | $29.95/100gBest | In stock | 30 Sept | |
| Little Bellies | 20g | $1.33 | $1.11/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Little Bellies | 20g | $6.49 | $32.45/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Little Bellies Strawberry Banana Yoghurt Melts 12+ Months Standard 20g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $5.99 ($29.95/100 g).
- What is the unit price of Little Bellies Strawberry Banana Yoghurt Melts 12+ Months Standard 20g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $29.95/100g.
- What is the lowest price ever for Little Bellies Strawberry Banana Yoghurt Melts 12+ Months Standard 20g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Little Bellies Strawberry Banana Yoghurt Melts 12+ Months Standard 20g is $1.33 at Pak'nSave (14 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $5.99 at Pak'nSave.
