Cocobella Chocolate Flavoured Coconut Water · NZ — 1L
As of 1 Oct 2026, Cocobella Chocolate Flavoured Coconut Water · NZ 1L is cheapest at Woolworths NZ at $5.49 in New Zealand.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $4.30 at Woolworths NZ (14 Jul); highest: $5.59 — currently $5.49 at Woolworths NZ. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- $0.50/100ml
- Average
- $0.50/100ml
- Highest
- $0.50/100ml
Pak'nSaveLast seen 15 Jul$0.50/100ml
Pak'nSaveLast seen 15 Jul$0.50/100ml
New WorldLast seen 15 Jul$0.56/100ml
4 prices recorded · 3 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cocobella | 1L | $4.99 | $0.50/100ml | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Cocobella | 1L | $4.99 | $0.50/100ml | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Cocobella | 1L | $5.59 | $0.56/100ml | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Cocobella | 1L | $5.49 | — | In stock | 1 Oct |
Cheapest by brand
Cheapest store per item
Cheapest by product
Cheapest store per item
New World
Pak'nSave
Woolworths NZ- 1

Pak'nSaveChocolate Flavoured Coconut Water · NZ · 1L$4.99/1L$4.99Last seen 15 Jul · not compared
Pak'nSaveChocolate Flavour · 1L$4.99/1L$4.99Last seen 15 Jul · not compared
New WorldChocolate Flavour · 1L$5.59/1L$5.59Last seen 15 Jul · not compared
Woolworths NZChocolate Flavoured Coconut Water · NZ · 1L$5.49
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Cocobella Chocolate Flavoured Coconut Water · NZ 1L cheapest?
- Woolworths NZ has the lowest price at $5.49.
- What is the lowest price ever for Cocobella Chocolate Flavoured Coconut Water · NZ 1L?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Cocobella Chocolate Flavoured Coconut Water · NZ 1L is $4.30 at Woolworths NZ (14 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $5.49 at Woolworths NZ.