Mogu Lychee Juice — 320ml

As of 29 Sept 2026, Mogu Lychee Juice 320ml is cheapest at Pak'nSave at $1.49 ($4.66/1 L) in New Zealand.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $1.49 at Pak'nSave (29 Sept); highest: $5.00 — currently $1.49 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.49
Average
$4.99
Highest
$5.00
Lowest ever
$1.49 · Sep '26
Highest ever
$5.00 · Jul '26
Trend
Down 70%
70% below average

2 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Mogu Mogu

    Mogu MoguCheapest

    Mogu Lychee Juice · 320ml

    $4.66/1L$1.49Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Mogu Mogu

    Mogu MoguCheapest

    Mogu Lychee Juice · 320ml

    $4.66/1L$1.49Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Mogu Mogu

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Mogu Lychee Juice 320ml cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $1.49 ($4.66/1 L).
What is the unit price of Mogu Lychee Juice 320ml?
Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $0.47/100ml.
What is the lowest price ever for Mogu Lychee Juice 320ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Mogu Lychee Juice 320ml is $1.49 at Pak'nSave (29 Sept), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $1.49 at Pak'nSave.