Chobani Fit Mango Greek Yoghurt Style · NZ — 150g
As of 1 Oct 2026, Chobani Fit Mango Greek Yoghurt Style · NZ 150g is cheapest at Pak'nSave at $3.59 ($2.39/100 g) in New Zealand.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $3.59 at Pak'nSave (1 Oct); highest: $3.59 — currently $3.59 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $3.59
- Average
- $3.59
- Highest
- $3.59
At the average price
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Chobani Fit Mango Greek Yoghurt Style · NZ 150g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $3.59 ($2.39/100 g).
- How much does Chobani Fit Mango Greek Yoghurt Style · NZ 150g cost?
- Prices range from $3.59 to $3.59 across 2 New Zealand supermarkets. The average price is $3.59.
- What is the unit price of Chobani Fit Mango Greek Yoghurt Style · NZ 150g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $2.39/100g.
- Which supermarkets sell Chobani Fit Mango Greek Yoghurt Style · NZ 150g?
- Chobani Fit Mango Greek Yoghurt Style · NZ 150g is available at Pak'nSave and New World.
- What is the lowest price ever for Chobani Fit Mango Greek Yoghurt Style · NZ 150g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Chobani Fit Mango Greek Yoghurt Style · NZ 150g is $3.59 at Pak'nSave (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.59 at Pak'nSave.
