Continental Cup Soup Thai Red Curry With Noodles — 60g
As of 30 Sept 2026, Continental Cup Soup Thai Red Curry With Noodles 60g is cheapest at Pak'nSave at $1.99 ($3.32/100 g) in New Zealand.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: $1.69 at Pak'nSave (14 Jul); highest: $2.79 — currently $1.99 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $1.69
- Average
- $2.79
- Highest
- $2.79
29% below average
11 prices recorded · 5 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Continental | 60g | $1.99 | $3.32/100gBest | In stock | 30 Sept | |
| Continental | 60g | $2.79 | $4.65/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Continental Cup Soup Thai Red Curry With Noodles 60g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $1.99 ($3.32/100 g).
- What is the unit price of Continental Cup Soup Thai Red Curry With Noodles 60g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $3.32/100g.
- What is the lowest price ever for Continental Cup Soup Thai Red Curry With Noodles 60g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Continental Cup Soup Thai Red Curry With Noodles 60g is $1.69 at Pak'nSave (14 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $1.99 at Pak'nSave.
