Best Foods Vegan Mayo — 340ml

As of 1 Oct 2026, Best Foods Vegan Mayo 340ml is cheapest at Pak'nSave at $6.99 ($2.06/100 ml) in New Zealand.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $6.99 at Pak'nSave (1 Oct); highest: $6.99 — currently $6.99 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.99
Average
$6.99
Highest
$6.99
Lowest ever
$6.99 · Oct '26
Highest ever
$6.99 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Best Foods

    Best FoodsCheapest

    Best Foods Vegan Mayo · 340ml

    $2.06/100ml$6.99Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Best Foods

    Best FoodsCheapest

    Best Foods Vegan Mayo · 340ml

    $2.06/100ml$6.99Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Best Foods

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Best Foods Vegan Mayo 340ml cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $6.99 ($2.06/100 ml).
What is the unit price of Best Foods Vegan Mayo 340ml?
Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $2.06/100ml.
What is the lowest price ever for Best Foods Vegan Mayo 340ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Best Foods Vegan Mayo 340ml is $6.99 at Pak'nSave (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.99 at Pak'nSave.