Duck Toilet Cleaner Lavender — 750ml

As of 29 Sept 2026, Duck Toilet Cleaner Lavender 750ml is cheapest at Pak'nSave at $3.69 ($0.49/100 ml) in New Zealand.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $3.69 at Pak'nSave (29 Sept); highest: $4.29 — currently $3.69 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.69
Average
$4.29
Highest
$4.29
Lowest ever
$3.69 · Sep '26
Highest ever
$4.29 · Jul '26
Trend
Down 14%
14% below average

2 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Duck

    DuckCheapest

    Duck Toilet Cleaner Lavender · 750ml

    $0.49/100ml$3.69Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Duck

    DuckCheapest

    Duck Toilet Cleaner Lavender · 750ml

    $0.49/100ml$3.69Pak'nSave

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Duck Toilet Cleaner Lavender 750ml cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $3.69 ($0.49/100 ml).
What is the unit price of Duck Toilet Cleaner Lavender 750ml?
Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $0.49/100ml.
What is the lowest price ever for Duck Toilet Cleaner Lavender 750ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Duck Toilet Cleaner Lavender 750ml is $3.69 at Pak'nSave (29 Sept), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $3.69 at Pak'nSave.