Pams Pickle Mayonnaise — 250ml

As of 1 Oct 2026, Pams Pickle Mayonnaise 250ml is cheapest at Pak'nSave at $3.49 ($1.40/100 ml) in New Zealand.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.49 at Pak'nSave (1 Oct); highest: $3.49 — currently $3.49 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.49
Average
$3.49
Highest
$3.49
Lowest ever
$3.49 · Oct '26
Highest ever
$3.49 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Pams

    PamsCheapest

    Pams Pickle Mayonnaise · 250ml

    $1.40/100ml$3.49Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Pams

    PamsCheapest

    Pams Pickle Mayonnaise · 250ml

    $1.40/100ml$3.49Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Pams

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Pams Pickle Mayonnaise 250ml cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $3.49 ($1.40/100 ml).
What is the unit price of Pams Pickle Mayonnaise 250ml?
Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $1.40/100ml.
What is the lowest price ever for Pams Pickle Mayonnaise 250ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Pams Pickle Mayonnaise 250ml is $3.49 at Pak'nSave (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.49 at Pak'nSave.