Janola Power Clean Lemon Bleach Fresh — 1L

As of 1 Oct 2026, Janola Power Clean Lemon Bleach Fresh 1L is cheapest at New World at $8.89 ($0.89/100 ml) in New Zealand.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $8.89 at New World (1 Oct); highest: $8.89 — currently $8.89 at New World. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$8.89
Average
$8.89
Highest
$8.89
Lowest ever
$8.89 · Oct '26
Highest ever
$8.89 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Janola Power Clean Lemon Bleach Fresh

    Janola Power Clean Lemon Bleach FreshCheapest

    1L

    $0.89/100ml$8.89New World

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Janola Power Clean Lemon Bleach Fresh

    Janola Power Clean Lemon Bleach FreshCheapest

    1L

    $0.89/100ml$8.89New World
1 brand available
New World
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Janola Power Clean Lemon Bleach Fresh 1L cheapest?
New World has the lowest price at $8.89 ($0.89/100 ml).
What is the unit price of Janola Power Clean Lemon Bleach Fresh 1L?
Priced per 100ml. New World offers the best value at $0.89/100ml.
What is the lowest price ever for Janola Power Clean Lemon Bleach Fresh 1L?
The lowest price OpenOrder has recorded for Janola Power Clean Lemon Bleach Fresh 1L is $8.89 at New World (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $8.89 at New World.