La Tosca Bacon & Egg Pie — 680g

As of 30 Sept 2026, La Tosca Bacon & Egg Pie 680g is cheapest at Pak'nSave at $10.49 ($1.54/100 g) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $10.49 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $10.49 — currently $10.49 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$10.49
Average
$10.49
Highest
$10.49
Lowest ever
$10.49 · Sep '26
Highest ever
$10.49 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1La Tosca

    La ToscaCheapest

    La Tosca Bacon & Egg Pie · 680g

    $1.54/100g$10.49Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1La Tosca

    La ToscaCheapest

    La Tosca Bacon & Egg Pie · 680g

    $1.54/100g$10.49Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1La Tosca

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is La Tosca Bacon & Egg Pie 680g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $10.49 ($1.54/100 g).
What is the unit price of La Tosca Bacon & Egg Pie 680g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $1.54/100g.
What is the lowest price ever for La Tosca Bacon & Egg Pie 680g?
The lowest price OpenOrder has recorded for La Tosca Bacon & Egg Pie 680g is $10.49 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $10.49 at Pak'nSave.