Knorr Chicken Broth Cubes · NZ — 60g

As of 30 Sept 2026, Knorr Chicken Broth Cubes · NZ 60g is cheapest at Pak'nSave at $3.39 ($5.65/100 g) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $3.39 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $3.39 — currently $3.39 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.39
Average
$3.39
Highest
$3.39
Lowest ever
$3.39 · Sep '26
Highest ever
$3.39 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Knorr

    KnorrCheapest

    Knorr Chicken Broth Cubes · NZ · 60g

    $5.65/100g$3.39Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Knorr

    KnorrCheapest

    Knorr Chicken Broth Cubes · NZ · 60g

    $5.65/100g$3.39Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Knorr

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Knorr Chicken Broth Cubes · NZ 60g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $3.39 ($5.65/100 g).
What is the unit price of Knorr Chicken Broth Cubes · NZ 60g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $5.65/100g.
What is the lowest price ever for Knorr Chicken Broth Cubes · NZ 60g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Knorr Chicken Broth Cubes · NZ 60g is $3.39 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $3.39 at Pak'nSave.