Snacka Changi Vinegar & Salt Potato Chips — 150g
As of 29 Sept 2026, Snacka Changi Vinegar & Salt Potato Chips 150g is cheapest at Woolworths NZ at $3.50 in New Zealand.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $2.49 at Pak'nSave (14 Jul); highest: $4.89 — currently $3.50 at Woolworths NZ. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $1.78/100g
- Average
- $1.99/100g
- Highest
- $1.99/100g
21 prices recorded · 7 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Snacka Changi | 100g | $2.99 | $1.99/100g | In stock | 11 Aug | |
| Snacka Changi | 100g | $2.99 | $1.99/100g | In stock | 14 Jul | |
| Snacka Changi | 150g | $2.99 | $1.99/100g | In stock | 14 Jul | |
| Snacka Changi | 150g | $3.79–$4.89 | $2.53/100g–$3.26/100g | In stock | 14 Jul | |
| Snacka Changi | 150g | $3.50 | — | In stock | 29 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
New World
Pak'nSave
Woolworths NZ- 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Snacka Changi Vinegar & Salt Potato Chips 150g cheapest?
- Woolworths NZ has the lowest price at $3.50.
- What is the lowest price ever for Snacka Changi Vinegar & Salt Potato Chips 150g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Snacka Changi Vinegar & Salt Potato Chips 150g is $2.49 at Pak'nSave (14 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $3.50 at Woolworths NZ.
