Fruzio Diced Mango — 750g

As of 30 Sept 2026, Fruzio Diced Mango 750g is cheapest at Pak'nSave at $8.99 ($11.99/1 kg) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $8.99 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $9.49 — currently $8.99 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$8.99
Average
$8.99
Highest
$9.49
Lowest ever
$8.99 · Sep '26
Highest ever
$9.49 · Sep '26
Trend
Down 5%
At the average price

2 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Fruzio Diced Mango

    Fruzio Diced MangoCheapest

    750g

    $11.99/1kg$8.99Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Fruzio Diced Mango

    Fruzio Diced MangoCheapest

    750g

    $11.99/1kg$8.99Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Fruzio Diced Mango 750g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $8.99 ($11.99/1 kg).
What is the unit price of Fruzio Diced Mango 750g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $1.20/100g.
What is the lowest price ever for Fruzio Diced Mango 750g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Fruzio Diced Mango 750g is $8.99 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $8.99 at Pak'nSave.