Fibre One Chocolate Fudge Brownies — 10 x 24g
As of 1 Oct 2026, Fibre One Chocolate Fudge Brownies 10 x 24g is cheapest at New World at $9.99 ($4.16/100 g) in New Zealand.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $5.09 at New World (1 Oct); highest: $9.99 — currently $9.99 at New World. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 4 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $3.83/100g
- Average
- $4.90/100g
- Highest
- $5.09/100g
New World · 10 x 24gNow$4.16/100g
New World · 100gNow$5.29/100g
Pak'nSave · 100gLast seen 14 Jul$3.83/100g
Pak'nSave · 5 x24gLast seen 15 Jul$4.24/100g
Pak'nSave · 100gLast seen 15 Jul$4.24/100g
Pak'nSave · 10 x 24gLast seen 14 Jul$9.19/100g
11 prices recorded · 8 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fibre One | 10 x 24g | $9.99 | $4.16/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Fibre One | 100g | $5.09 | $5.29/100g | In stock | 1 Oct | |
| Fibre One | 100g | $9.19 | $3.83/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Fibre One | 5 x24g | $5.09 | $4.24/100g–$5.09/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Fibre One | 100g | $5.09 | $4.24/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Fibre One | 10 x 24g | $9.19 | $9.19/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
New World
Pak'nSave- 1

Fibre OneBest
Pak'nSaveChocolate Fudge Brownies · 100g$3.83/100g$9.19Last seen 14 Jul · not compared
New WorldChocolate Fudge · 10 x 24g$4.16/100g$9.99
Pak'nSaveChocolate Fudge Brownies · 5 x24g$4.24/100g–$5.09/100g$5.09Last seen 15 Jul · not compared
Pak'nSaveBrownies Chocolate Fudge · 100g$4.24/100g$5.09Last seen 15 Jul · not compared
New WorldBrownies Chocolate Fudge · 100g$5.29/100g$5.09
Pak'nSaveChocolate Fudge Brownies · 10 x 24g$9.19/100g$9.19Last seen 14 Jul · not compared
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Fibre One Chocolate Fudge Brownies 10 x 24g cheapest?
- New World has the lowest price at $9.99 ($4.16/100 g).
- What is the unit price of Fibre One Chocolate Fudge Brownies 10 x 24g?
- Priced per 100g. New World offers the best value at $4.16/100g.
- What is the lowest price ever for Fibre One Chocolate Fudge Brownies 10 x 24g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Fibre One Chocolate Fudge Brownies 10 x 24g is $5.09 at New World (1 Oct), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $9.99 at New World.
