Maggi French Onion Soup · NZ — 29g

As of 30 Sept 2026, Maggi French Onion Soup · NZ 29g is cheapest at Pak'nSave at $1.39 ($4.79/100 g) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $1.19 at Pak'nSave (14 Jul); highest: $3.76 — currently $1.39 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.19
Average
$1.39
Highest
$3.76
Lowest ever
$1.19 · Jul '26
Highest ever
$3.76 · Jul '26
Trend
Steady
At the average price

11 prices recorded · 7 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Maggi

    MaggiCheapest

    Maggi French Onion Soup · NZ · 29g

    $4.79/100g$1.39Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Maggi

    MaggiCheapest

    Maggi French Onion Soup · NZ · 29g

    $4.79/100g$1.39Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Maggi

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Maggi French Onion Soup · NZ 29g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $1.39 ($4.79/100 g).
What is the unit price of Maggi French Onion Soup · NZ 29g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $4.79/100g.
What is the lowest price ever for Maggi French Onion Soup · NZ 29g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Maggi French Onion Soup · NZ 29g is $1.19 at Pak'nSave (14 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $1.39 at Pak'nSave.