Chupa Chups The Best Of Lollipops Standard — 8 x 12g
As of 1 Oct 2026, Chupa Chups The Best Of Lollipops Standard 8 x 12g is cheapest at New World at $3.59 ($3.74/100 g) in New Zealand.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $2.80 at Woolworths NZ (14 Jul); highest: $3.59 — currently $3.59 at New World. Tracked since Jun 2026.
Showing prices and history for this variant plus 2 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $3.11/100g
- Average
- $3.22/100g
- Highest
- $3.74/100g
6 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Chupa Chups | 8 x 12g | $3.59 | $3.74/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Chupa Chups | 100g | $2.99 | $3.11/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Chupa Chups | 8 pack | $2.80 | — | In stock | 14 Julout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
New World
Pak'nSave
Woolworths NZPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Chupa Chups The Best Of Lollipops Standard 8 x 12g cheapest?
- New World has the lowest price at $3.59 ($3.74/100 g).
- What is the unit price of Chupa Chups The Best Of Lollipops Standard 8 x 12g?
- Priced per 100g. New World offers the best value at $3.74/100g.
- What is the lowest price ever for Chupa Chups The Best Of Lollipops Standard 8 x 12g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Chupa Chups The Best Of Lollipops Standard 8 x 12g is $2.80 at Woolworths NZ (14 Jul), since we began tracking in Jun 2026. The current cheapest price is $3.59 at New World.
