Kiwi Crush Green — 5 x 70ml

As of 30 Sept 2026, Kiwi Crush Green 5 x 70ml is cheapest at Pak'nSave at $6.19 ($1.77/100 ml) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $6.19 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $7.89 — currently $6.19 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.19
Average
$6.19
Highest
$7.89
Lowest ever
$6.19 · Sep '26
Highest ever
$7.89 · Sep '26
Trend
Down 22%
At the average price

2 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Kiwi Crush Green

    Kiwi Crush GreenCheapest

    5 x 70ml

    $1.77/100ml$6.19Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Kiwi Crush Green

    Kiwi Crush GreenCheapest

    5 x 70ml

    $1.77/100ml$6.19Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Kiwi Crush Green 5 x 70ml cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $6.19 ($1.77/100 ml).
What is the unit price of Kiwi Crush Green 5 x 70ml?
Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $1.77/100ml.
What is the lowest price ever for Kiwi Crush Green 5 x 70ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Kiwi Crush Green 5 x 70ml is $6.19 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $6.19 at Pak'nSave.